FAQs Complain Problems

कर्मचारीहरु

शाखा/उपशाखा:

शाखा/उपशाखा:
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
प्रकाश राज पौडेल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत राजपत्रांकित (द्वितीय) ९८५२६२६१११ cao.suryodaya@gmail.com

शाखा/उपशाखा: कर्मचारी प्रशासन शाखा

शाखा/उपशाखा: कर्मचारी प्रशासन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
सबिना चौलागाई प्रशासकीय अधिकृत अधिकृत सातौं तह 9852680150 infooff.suryodaya@gmail.com

शाखा/उपशाखा: योजना तथा क्षमता विकास शाखा

शाखा/उपशाखा: योजना तथा क्षमता विकास शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
विजय राई सहायक कम्प्युटर अपरेटर - 9861856001
खेमराज राई शाखा अधिकृत अधिकृत छैटौं तह ९८४२९१९९०८

शाखा/उपशाखा: जिन्सी व्यवस्थापन उपशाखा

शाखा/उपशाखा: जिन्सी व्यवस्थापन उपशाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
निरज तामाङ कम्प्युटर अपरेटर 9852680985 niraz20@gmail.com
चन्दा नेपाल सहायक चोथौं -

शाखा/उपशाखा: सूचना प्रविधि तथा अभिलेख व्यवस्थापन शाखा

शाखा/उपशाखा: सूचना प्रविधि तथा अभिलेख व्यवस्थापन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
उज्ज्वल सुवेदी सूचना प्रविधि अधिकृत 9851161861 ito.suryodayamun@gmail.com

शाखा/उपशाखा: नगरप्रहरी इकाई

शाखा/उपशाखा: नगरप्रहरी इकाई
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
भिम बहादुर वि.क जमदार 9814923145
बिजय बराल दमकल चालक 9815986751
गोपाल प्रधान अग्नि नियन्त्रक 9842675806
राज कुमार प्रधान नगर प्रहरी 9862668470
संजिव कार्की जमदार 9852680086
अन्जना भट्टराई नगर प्रहरी -
शिला श्रेष्ठ नगर प्रहरी -
किरण राई नगर प्रहरी -
वुद्धविर तामाङ्ग नगर प्रहरी -
दिपेश राई नगर प्रहरी -
इन्द्र बहादुर सिंजाली नगर प्रहरी -
कविता राई नगर प्रहरी -

शाखा/उपशाखा: आन्तरिक व्यवस्थापन उपशाखा

शाखा/उपशाखा: आन्तरिक व्यवस्थापन उपशाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
रुपा देवी राई कार्यलय सहयोगी 9842729959
युव कुमार नेपाल सवारी चालक 9842725918
निमा तामाङ्ग सवारी चालक
दावा मोक्तान सवारी चालक ९८६२७७०६६६
धन कुमार राई कार्यलय सहयोगी 9842676119
महेश चौलागाँई कार्यलय सहयोगी 9842385053
वाङ्गछिरिङ्ग लामा सवारी चालक -

शाखा/उपशाखा: स्वास्थ्य शाखा:

शाखा/उपशाखा: स्वास्थ्य शाखा:
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
धनराज यादव हेल्थ असिष्टेण्ट 9842108554
बिपुल अधिकारी हेल्थ असिष्टेण्ट 9852642042 bipul.com@gmail.com
बालकृष्ण फुयाँल हेल्थ असिष्टेण्ट 9852685980

शाखा/उपशाखा: सामाजिक सुरक्षा शाखा

शाखा/उपशाखा: सामाजिक सुरक्षा शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
रन बहादुर राई खरिदार 9844683243

शाखा/उपशाखा: शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखा

शाखा/उपशाखा: शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
योगनिधि भट्टराई शाखा अधिकृत ९८४२७२९९८९
नविन राज पौडेल प्राविधिक सहायक
बन्देस सापकोटा सव.इन्जिनियर -
प्रदिप राज प्रधान खेल प्रशिक्षक -

शाखा/उपशाखा: महिला,बालबालिका तथा समाज कल्याण शाखा

शाखा/उपशाखा: महिला,बालबालिका तथा समाज कल्याण शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
एकमाया बोहोरा महिला विकास निरिक्षक 9844684744
तारा शेर्पा महिला विकास अधिकृत -

शाखा/उपशाखा: सहकारी व्यवस्थापन तथा रोजगार प्रवर्द्धन शाखा

शाखा/उपशाखा: सहकारी व्यवस्थापन तथा रोजगार प्रवर्द्धन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
देबेन्द्र दास राई खरिदार ९८४२६३५३६०

शाखा/उपशाखा: उद्योग व्यवसाय तथा पर्यटन प्रवर्द्धन शाखा

शाखा/उपशाखा: उद्योग व्यवसाय तथा पर्यटन प्रवर्द्धन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
ईश्वरी प्रसाद अधिकारी शाखा अधिकृत 9842109508
कमला भट्टराई सहायक कम्प्युटर अपरेटर -

शाखा/उपशाखा: पशुपंक्षी विकास शाखा

शाखा/उपशाखा: पशुपंक्षी विकास शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
कृष्ण चन्द्र झा अधिकृत स्तर छैठौ -
विपिन कुमार सिंह पशु चिकित्सक -
लाल बहादुर राई अधिकृत स्तर छैठौ -
वलबहादुर पौडेल कार्यलय सहयोगी -

शाखा/उपशाखा: कृषि विकास शाखा

शाखा/उपशाखा: कृषि विकास शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
नारायण लम्साल बाली संरक्षण अधिकृत - 9842653377

शाखा/उपशाखा: भूमि व्यवस्थापन शाखा

शाखा/उपशाखा: भूमि व्यवस्थापन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
मिलन नेपाली सहायक कम्प्युटर अपरेटर - 9866242152

शाखा/उपशाखा: राजश्व परिचालन शाखा

शाखा/उपशाखा: राजश्व परिचालन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
चुडामणी वराल शाखा अधिकृत 9842623381
खगेन्द्र प्रधान सहायक कम्प्युटर अपरेटर -

शाखा/उपशाखा: आर्थिक प्रशासन शाखा

शाखा/उपशाखा: आर्थिक प्रशासन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
बिष्णु नेपाल लेखा अधिकृत 9852620803 bpnepal77@gmail.com
फुर्तेम्बा गुरुङ सह-लेखापाल 9842725944
सृजना विष्ट लेखापाल -

शाखा/उपशाखा: आन्तरिक लेखा परिक्षण शाखा

शाखा/उपशाखा: आन्तरिक लेखा परिक्षण शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
प्रदिप चापागाईं आ.ले.प अधिकृत अधिकृत छैटौं तह 9852680256 pradipchapagain@gmail.com

शाखा/उपशाखा: सडक तथा अन्य पुर्वाधार विकास शाखा

शाखा/उपशाखा: सडक तथा अन्य पुर्वाधार विकास शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
कविन सापकोटा सिभिल इन्जिनियर 9852685033 kabinsapkota9@gmail.com
दिपेश आचार्य सिभिल इन्जिनियर 9861160402 deepesh.acharya.5@gmail.com
राजेश योन्जन सव.इन्जिनियर 9842627331
डिल्ली राम सुवेदी सव.इन्जिनियर 9842647225
कविराज तामाङ्ग अ.सई -
मान बहादुर रोक्का अ.सई -
सुवास ढकाल सव.इन्जिनियर -
आस्मा भारती अ.सई -
अनु राई सव.इन्जिनियर -
उमाकान्त चौधरी अ.सई -
संजय गौतम सिभिल इन्जिनियर - 9851165792
शिव सागर यादव सव.इन्जिनियर -
लक्ष्मी भक्त पौडेल प्राविधिक सहायक - 9815928161

शाखा/उपशाखा: भवन तथा वस्ती विकास शाखा:

शाखा/उपशाखा: भवन तथा वस्ती विकास शाखा:
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
आशिष सुवेदी आर्किटेक्ट ईन्जिनियर - 9862770499
हिरा प्रसाद सुवेदी अमिन -

शाखा/उपशाखा: वस्ति तथा सहरी विकास उपशाखा

शाखा/उपशाखा: वस्ति तथा सहरी विकास उपशाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
सृजन गदाल आर्किटेक्ट ईन्जिनियर 9841195554 srjn05ilam@gmail.com
सुशिल घिमिरे अमिन - 9852680214
महाशाखा:

शाखा/उपशाखा:

शाखा/उपशाखा:
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
दावा तामाङ कार्यलय सहायक - 9844666683
संजय पौडेल पशु सेवा प्राविधिक - 9804940040
नविन ढकाल वडा सचिव सहायक पाँचौं तह 9842641357
महाशाखा:

शाखा/उपशाखा:

शाखा/उपशाखा:
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
मदन कुमार गुरुङ वडा सचिव अधिकृत छैटौं तह 9842645912