FAQs Complain Problems

कर्मचारीहरु

शाखा: प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत

शाखा: प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत
Photo Name Designation श्रेणी/तह उपशाखा Phone Email
प्रकाश राज पौडेल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत राजपत्रांकित (द्वितीय) ९८५२६२६१११ cao.suryodaya@gmail.com

शाखा: प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा

शाखा: प्रशासन, योजना तथा अनुगमन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह उपशाखा Phone Email
उज्ज्वल सुवेदी सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना तथा संचार प्रविधि उपशाखा 9851161861 ito.suryodayamun@gmail.com
निरज तामाङ प्रशासन उपशाखा 9852680985 niraz20@gmail.com
बाल कुमार गिरी सहायक राजश्व उपशाखा 9842725333
दावा मोक्तान सवारी चालक प्रशासन उपशाखा ९८६२७७०६६६
युव कुमार नेपाल सवारी चालक प्रशासन उपशाखा 9842725918
रुपा देवी राई कार्यलय सहयोगी प्रशासन उपशाखा 9842729959
महेश चौलागाँई कार्यलय सहयोगी प्रशासन उपशाखा 9842385053
धन कुमार राई कार्यलय सहयोगी प्रशासन उपशाखा 9842676119
सबिना चौलागाई प्रशासकीय अधिकृत अधिकृत सातौं तह 9852680150 infooff.suryodaya@gmail.com
खेमराज राई शाखा अधिकृत अधिकृत छैटौं तह योजना अनुगमन उपशाखा ९८४२९१९९०८

शाखा: पूर्वाधार विकास तथा वातावरण व्यवस्थापन शाखा

शाखा: पूर्वाधार विकास तथा वातावरण व्यवस्थापन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह उपशाखा Phone Email
कविन सापकोटा सिभिल इन्जिनियर सडक तथा अन्य पूर्वाधार उपशाखा 9852685033 kabinsapkota9@gmail.com
सृजन गदाल आर्किटेक्ट ईन्जिनियर भवन तथा वस्ती विकास उपशाखा 9841195554 srjn05ilam@gmail.com
दिपेश आचार्य सिभिल इन्जिनियर सडक तथा अन्य पूर्वाधार उपशाखा 9861160402 deepesh.acharya.5@gmail.com
राजेश योन्जन सव.इन्जिनियर सडक तथा अन्य पूर्वाधार उपशाखा 9842627331
डिल्ली राम सुवेदी सव.इन्जिनियर सडक तथा अन्य पूर्वाधार उपशाखा 9842647225
गोविन्द पौडेल सव.इन्जिनियर सडक तथा अन्य पूर्वाधार उपशाखा 9852680086
सन्दिप पौडेल सव.इन्जिनियर सडक तथा अन्य पूर्वाधार उपशाखा 9814923145
राज कुमार प्रधान जमदार विपद व्यवस्थापन उपशाखा 9862668470
बिजय बराल दमकल चालक विपद व्यवस्थापन उपशाखा 9815986751
गोपाल प्रधान अग्नि नियन्त्रक विपद व्यवस्थापन उपशाखा 9842675806

शाखा: स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास शाखा

शाखा: स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह उपशाखा Phone Email
बिपुल अधिकारी हेल्थ असिष्टेण्ट जनस्वास्थ्य प्रवर्द्धन उपशाखा 9852642042 bipul.com@gmail.com
एकमाया बोहोरा महिला विकास निरिक्षक महिला वालवालिका तथा समाज कल्याण उपशाखा 9844684744
प्रकाश दुलाल सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण उपशाखा 9852680588
रन बहादुर राई खरिदार सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण उपशाखा 9844683243
तारा शेर्पा महिला विकास निरिक्षक - महिला वालवालिका तथा समाज कल्याण उपशाखा

शाखा: शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा

शाखा: शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह उपशाखा Phone Email
रुद्र नारायण सापकोटा शिक्षा प्रमुख ९८५२६४२००५
योगनिधि भट्टराई शाखा अधिकृत शैक्षिक विकास उपशाखा ९८४२७२९९८९
झलनाथ पोख्रेल कार्यलय सहयोगी शैक्षिक विकास उपशाखा 9862600485 biwaspokhrel58@gmail.com

शाखा: आर्थिक विकास शाखा

शाखा: आर्थिक विकास शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह उपशाखा Phone Email
ईश्वरी प्रसाद अधिकारी शाखा अधिकृत उद्योग तथा व्यवसाय प्रवर्द्धन उपशाखा 9842109508
देबेन्द्र दास राई खरिदार उद्योग तथा व्यवसाय प्रवर्द्धन उपशाखा ९८४२६३५३६०

शाखा: आर्थिक प्रशासन शाखा

शाखा: आर्थिक प्रशासन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह उपशाखा Phone Email
बिष्णु नेपाल लेखा अधिकृत 9852620803 bpnepal77@gmail.com
मनोज योङहाङ लेखापाल 9841881540 areneate10@gmail.com
फुर्तेम्बा गुरुङ सह-लेखापाल 9842725944

शाखा: आन्तरिक लेखापरीक्षण शाखा

शाखा: आन्तरिक लेखापरीक्षण शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह उपशाखा Phone Email
प्रदिप चापागाईं आ.ले.प अधिकृत अधिकृत छैटौं तह 9852680256 pradipchapagain@gmail.com

शाखा: परियोजनाहरु

शाखा: परियोजनाहरु
Photo Name Designation श्रेणी/तह उपशाखा Phone Email
बिष्णु रिजाल रोजगार संयोजक प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम ९८४२६३६०२९

शाखा:

शाखा:
Photo Name Designation श्रेणी/तह उपशाखा Phone Email
संजय पौडेल पशु सेवा प्राविधिक - 9804940040
दावा तामाङ कार्यलय सहायक - 9844666683
लक्ष्मी भक्त पौडेल प्राविधिक सहायक - 9815928161
नविन ढकाल वडा सचिव सहायक पाँचौं तह 9842641357

शाखा:

शाखा:
Photo Name Designation श्रेणी/तह उपशाखा Phone Email
मदन कुमार गुरुङ वडा सचिव अधिकृत छैटौं तह 9842645912